Regeneracja układów plastyfikujących

Jedną ze standardowych usług w naszej ofercie jest przywracanie sprawności maszynom do formowania wtryskowego i wytłaczania profili. Regeneracja układów plastyfikujących obejmuje wszystkie elementy wchodzące w skład urządzenia: od ślimaka, przez cylindry, aż po zawory zamykające. Sprawdź, jak wykonujemy naszą pracę w tym zakresie.

Sposoby regeneracji układów plastyfikujących


Stosujemy kilka metod w zależności od stopnia uszkodzenia oraz elementu poddawanego obróbce. Możemy odnowić cylinder poprzez honowanie, czyli zwiększenie jego średnicy lub poprzez tulejowanie. Równocześnie zajmujemy się naprawami ślimaka, nakładając na niego nowe warstwy metaliczne (napawanie).

Mamy możliwość regeneracji układów plastyfikujących jedno- oraz dwuślimakowych. W pierwszym przypadku zakres średnic wynosi 20-200 mm, a długości 500-800 mm. W drugim przypadku wartości wynoszą odpowiednio 50-135 mm i 850-6000 mm.

Kompleksowa regeneracja ślimaków do wytłaczarek


Dzięki dużemu doświadczeniu w tej dziedzinie jesteśmy w stanie podjąć się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania. Dysponujemy profesjonalnymi narzędziami i wysokogatunkowymi materiałami, które w rękach wykwalifikowanych fachowców przynoszą najlepsze efekty. Regeneracja ślimaków do wytłaczarek obejmuje wszystkie elementy składające się na układ: od głowic aż po łączniki. I to niezależnie od producenta maszyny. W ten sposób zyskujesz pewność, że pomożemy ci w każdej naprawie.

Korzyści z regeneracji układów plastyfikujących


Zastosowanie odpowiednich metod odnowienia elementów zapewnia im dodatkową trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, a także korozję. W efekcie stają się przystosowane do dalszej, intensywnej eksploatacji. Warto również podkreślić, że regeneracja układów plastyfikujących jest znacznie tańsza w porównaniu do konieczności zakupu nowych części.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby dowiedzieć się więcej o usłudze. Z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie, a także wyjaśnimy szczegóły współpracy. Gwarantujemy, że przeprowadzona przez nas naprawa spełni wszelkie wymagania.