Regeneracja elementów głowic wytłaczarek

Aby zapewnić maszynom jak najdłuższe funkcjonowanie przy maksymalnej wydajności, należy co jakiś czas przeprowadzić odświeżenie ich elementów. Proponowana przez nas regeneracja ślimaków do wytłaczarek przywróci im pierwotne parametry oraz przygotuje do dalszej pracy. Sprawdź, jak wygląda naprawa głowic i co konkretnie możemy dla ciebie zrobić.

Proces naprawy głowic wytłaczarek

Na samym początku usuwamy zniszczoną warstwę, by zrobić miejsce na nową. W dalszej kolejności naprawa głowic wytłaczarek polega na uzupełnianiu ubytków metodami spawalniczymi, a następnie szlifowaniu. Na zakończenie procesu nakładamy świeżą powłokę o właściwościach antykorozyjnych (chrom lub nikiel techniczny, warstwy azotowane) i polerujemy detal.

Z przyjemnością opowiemy więcej o usłudze oraz doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na każde pytanie dotyczące regeneracji ślimaków. Gwarantujemy, że świadczone usługi spełnią wszelkie wymagania w zakresie jakości, szybkości wykonania oraz ceny.

Regeneracja głowic do płyt

Na zdjęciach widoczna jest głowica do płyt PCV przed i po regeneracji.

Uszkodzona płyta wytłaczarki
Płyta po regeneracji

Łącznik wytłaczarki

Na zdjęciach widoczny jest łącznik wytłaczarki przed i po naprawie.

Element przed i po regeneracji.